Connect with us

Miuosh na Galowo

zdjęcie: materiały prasowe

Kultura

Miuosh na Galowo

Od 27 lat Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach – organizator m.in. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw – pielęgnuje tradycję przekazywania podziękowań wybitnym osobowościom. 19 stycznia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zostało rozdane 87 statuetek Laurów Umiejętności i Kompetencji.

Celem rozdania Laurów Umiejętności i Kompetencji jest zwrócenie uwagi na autorytety – niezwykle potrzebne w dzisiejszych czasach. To również próba przypomnienia o uniwersalnych wartościach poprzez osoby, w których działaniach można je odnaleźć – mówi Tadeusz Donocik, Honorowy Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Przewodniczący Kapituły Laurów Umiejętności i Kompetencji.

Najwyższym wyróżnieniem – Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji uhonorowano wybitnego kardiochirurga, transplantologa, legendę polskiej medycyny, prof. dr hab. n. med. Mariana Zembalę. Lista pozostałych Laureatów jest bogata i ilustruje dokonania ważne i wielkie w skali regionu, kraju, a także Europy.


Złoty Laur w kategorii Kultura otrzymał m.in. Miłosz „MIUOSH” Borycki – raper, producent muzyczny, współzałożyciel wytwórni płytowej Fandango Records.

MIUOSH

Prestiż magazyn katowicki kierowany jest do osób dojrzałych, ludzi aktywnych, poszukujących rozrywki i atrakcyjnych ofert. Dotarcie do nich zapewnia przemyślany dobór punktów dystrybucji.

Więcej w temacie Kultura

DO GÓRY