Connect with us

Powstały jako żart i instalacja artystyczna…

Fot. Instagram, mat. prasowe marki

Styl

Powstały jako żart i instalacja artystyczna…

To chyba najlepsza lokalna świąteczna kampania produktowa

Majtki z Sosnowca powstały jako żart i instalacja artystyczna, która pojawiła się przy ul. Kościuszki w Katowicach. Teraz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych lokalnie marek. Ogromna popularność instalacji sprawiła, że finalnie cały projekt trafił do szwalni. Majtki z Sosnowca, czyli pierwsza kolekcja firmy rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Mikołajkowa kampania marki Majtki z Sosnowca

Właściciele marki trzymają rękę na pulsie i nie odpuszczają. W mediach społecznościowych z końcem roku pojawiła się szalona mikołajkowa kampania promująca majtki z Sosnowca. Wystarczy popatrzeć, nacieszyć oko i … zmienić majtki.

Mikołajkowa kampania marki Majtki z Sosnowca

W ofercie internetowego sklepu AFTER PANTY znajdziemy majtki damskie i męskie. Obcisłe i luźne. Klasyczne z Sosnowca, z kieszonką na przodzie, wzorzyste, Majtki do zdjęcia, Majtki Janusza, Majtki mi Wystają, Majtki prezesa i wiele, wiele innych.

Majtki z Sosnowca

Produkowane są na Śląsku, 100% handmade przy użyciu ekologicznej dzianiny bawełnianej i bambusowej.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Majtki z Sosnowca

Prestiż magazyn katowicki kierowany jest do osób dojrzałych, ludzi aktywnych, poszukujących rozrywki i atrakcyjnych ofert. Dotarcie do nich zapewnia przemyślany dobór punktów dystrybucji.

Więcej w temacie Styl

DO GÓRY