Connect with us

Chylińska, Kowalska, RED LIPS na jednej scenie w Spodku…

zdjęcie: materiały promocyjne

Kultura

Chylińska, Kowalska, RED LIPS na jednej scenie w Spodku…

Rockowe kobiety powracają do Spodka!

Po rocznej przerwie katowicki Spodek zaprasza na III edycję koncertu Rockowe Kobiety. Już 15 lutego 2019 na jednej scenie, z pełnymi koncertami zobaczycie trzy niepokorne damy polskiego rocka: Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska i Ruda Red Lips.

Rockowe kobiety powracają do Spodka!

Agnieszka Chylińska
NOWA PŁYTA AGNIESZKI
…to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.
Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można – mówi Agnieszka.

Rockowe kobiety powracają do Spodka!

Kasia Kowalska
Jako nastolatka, na znak buntu przeciw powszedniości życia w małym miasteczku, z głową ogoloną jak Sinead O’Connor, uciekła z domu na rockowy festiwal do Jarocina. Już wtedy muzyka była dla niej czymś niezwykłym, ogromnym źródłem emocji i siły. Dziś to ona, poprzez swą muzykę, daje innym ludziom wyjątkowe emocje i siłę, by zmierzyć się z codziennością.
Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat.

Rockowe kobiety powracają do Spodka!

Ruda Red Lips
Prawdziwy rozgłos wokalistce przyniósł zespół Red Lips, który założyła razem z Łukaszem Lazerem, i występ w programie ‚Must Be The Music’. Zespół doszedł aż do półfinału. Płyta ‚To co nam było’ Red Lips uzyskała status złotej.


BILETY

Prestiż magazyn katowicki kierowany jest do osób dojrzałych, ludzi aktywnych, poszukujących rozrywki i atrakcyjnych ofert. Dotarcie do nich zapewnia przemyślany dobór punktów dystrybucji.

Więcej w temacie Kultura

DO GÓRY